fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

automasaż Bieganie Co mi w duszy gra? dystrybutorstwo Dziel się doświadczeniem! Elitarny wpis Nowe wyzwania i treningi Poranny trening w domu Przed i po treningu przemyślenia Rehabilitacja Rolowanie Rower sport Testy i recenzje

THORN+fit akcesoria do automasażu w dobrym stosunku ceny do jakości? www.sportowyinternetowy.pl – zaprasza na przegląd oferty oraz daje darmowe wskazówki! #foamroller

Czas czytania: 5 minuty
Grunt to odpowiednio zadbać o klienta i swój biznes.

Jestem przekonany że każdy mój wpis wnosi coś w Wasze szeregi. Że możecie z nich wydobyć dla siebie jakieś cenne wskazówki i rady, które zdominują do racjonalnego  przemyślanego zakupu! – Bo właśnie na tym mi wyłącznie zależy i to sobie cenie w dzisiejszej sprzedaży internetowej. Dzięki swoim zainteresowaniom chciałbym tworzyć dla Was źródło cennej informacji na temat produktów z różnych dyscyplin sportowych, które rzeczywiście uwydatnią nasze możliwości sportowe. Pomogą osiągać nam więcej i tak jak #rollery oraz akcesoria do #automasażu marki THORN+fit zabezpieczą nasze mięśnie przed zbędnymi kontuzjami. Oprócz sprzętu sportowego z ramienia #automasaż, marka również posiada fenomenalne akcesoria fitness i na siłownie. Od ochraniaczy na piszczele i skakanki po maty do ćwiczeń, ławki proste czy ściągacze kolan jak i na nadgarstki!

Na zdjęciu widzimy produkty marki THORN+fit, akcesoria do automasażu jakimi są LACROSSE, wałki, rollery, maty itp. Dodatkowo mam ściągacze kolan i nadgarstków, aby zabezpieczyć nasze cenne stawy. W głównej mierze jest to przedstawienie oferty sklepu internetowego www.sportowyinternetowy.pl
Nadzwyczajna fortyfikacja automasażu!
Nie interesuje mnie “nie potwierdzona” jakością sprzedaż!

Współpracuję z producentem tych naprawdę dobrych jakościowo akcesoriów do ćwiczeń od wielu lat. Wspieramy się i komunikujemy na poziomie partnerskim o poziomie właśnie wykonania danego produktu. Nim rozpocząłem współpracę z owym konstruktorem wielu akcesoriów do #automasażu, sam byłem ich użytkownikiem od wielu lat. – A więc wynika z tego że przetestowałem produkty w boju. Sprawdzają się, więc mogę z czystą świadomością je polecić. Wiadomym jest że zdarzyć się mogą produkty, które zostały źle dobrane do specyfikacji treningowej. I właściwie od tego należy zacząć każdy zakup! – Rozsądny dobór przy racjonalnym nakreśleniu potrzeb i oczekiwań. Wiele produktów wykorzystuję się na sposób, który nie jest ich przeznaczeniem finalnym.

Coś o mnie i o produktach, który używam. #foamroller

Każdego dnia staram się trenować i uzupełniać swoje zasoby wiedzy o dodatkowy empiryzm. Produkty lubię kupować na swój koszt i sprawdzać ich wartość. – W ten sposób nie rzucam w kąt nowo przybyłego produktu, tylko szanuję jego strukturę za poniesioną przeze mnie cenę. A więc staram się mu przyjrzeć uważnie i poświęcić równie dużo uwagi podczas poznawania jego zalet lub wad! Niebywale się na tym skupiam, gdyż jestem sportowcem z krwi i kości jednocześnie będąc przedsiębiorcą i sprzedawcą. Nie obawiam się konkurencji i rywalizacji na poziomie sportowym jak i sprzedażowym, a to wszystko za sprawą realnej i rzetelnej opinii. Moimi produktami, które używam niejednorazowo od wpisu i promocji, a z konsekwencją od wielu lat to:

  • RollerTHORN+FIT Spine Roller: Bardzo rygorystyczne narzędzie do rozbijania większości mięśni o dużej masie i nie tylko… 🙂
  • LACROSSE dużego kalibru – THORN+FIT Spiky Ball: Tylko na zdjęciu wygląda niewinnie. Jednak na żywo prędzej pęknie niż się ugnie pod ciężarem! To wypełniony plastik dla wymagających.
  • Typowy LACROSSETHORN+FIT Piłka Lacrosse Black: To wspaniałe narzędzie na mniej dostępne partie mięśni i tych głębokich też. Perfekcyjny punktowy zabieg automasażu!
  • Piłka sensorycznaPoduszka powietrzna do balansowania | Thorn+fit: To kocham, o tym napisałem wiele na moim blogu. Trening stabilizacji na tym jakościowo sprzęcie to czysta przyjemność. A uwierzcie mi sprawdziłem wiele “beretów”, również na sali rehabilitacyjnej za swoich czasów… 😁👍🐱‍🏍✔
  • Mata fitness do ćwiczeń – THORN+FIT Mata Treningowa TPE, mocno zdziwicie się jaki komfort i tarcie zapewnia ta mata. Poślizg na niej jest chyba niemożliwy!

Na zdjęciu widzimy produkty marki THORN+fit, akcesoria do automasażu jakimi są LACROSSE, wałki, rollery, maty itp. Dodatkowo mam ściągacze kolan i nadgarstków, aby zabezpieczyć nasze cenne stawy. W głównej mierze jest to przedstawienie oferty sklepu internetowego www.sportowyinternetowy.pl

Podsumowując – fala zadowolonych klientów powraca. A za nią wzrasta skala zamówień…

Bo ja ćwiczę na sprzęcie sprawdzonym i daje o nim rzetelną i sprawdzoną opinie. Dla mnie nie liczy się sprzedaż tylko zadowolony klient. Sprzedawać w biznesie można wiele rzeczy i na ogromną skalę. Zalew chińskich podróbek jest tutaj realnym punktem odniesienia. – Jednak nie każdy z nas jest oczarowany finalnym produktem po dostawie oraz wartością jaką nam udostępnia za sprawą korzystania z niego na co dzień. Tworzymy sieci kontaktów, aby tworzyć lepszy świat i lepszy przepływ informacyjny. Dlatego na sklepie www.sportowyinternetowy.pl, moim sklepie znajdziecie coś dla siebie w atrakcyjnej cenie i adekwatnej cenie. Świat przyśpieszył i ludzie przestali nadążać za zmianami jakie oferuję. Pierwsze partie różnych produktów przedstawiają sobą wyśmienitą jakość, a następnie zastępowane są gorszym materiałem, aby zredukować koszta produkcji. Jestem gorącym orędownikiem płacenia więcej za produkty, których wykonanie jest rzetelne i trwałe. Nabywając lat kilka opisane pokrótce produkty marki THORN+FIT posiadam w dalszym ciągu coś niezużytego i jakościowego. Zwróćmy uwagę że służą do treningu i eksploatowania tego w różnych warunkach.

Kilka ciepłych słów na koniec końców oraz inne ciekawe artykuły i linki poniżej.

Uważnie będę przyglądał się temu czy marka zachowa odpowiedni poziom produkcyjny. aby każdy klient mógł być przekonany o dobrym wyborze… Z którego będzie cieszył się przez lata podczas swoich treningów. Wartością dodatnią tego całego łańcucha zadowolenia będą kolejne wybory sprawdzonych produktów lub nowych rozwiązań z oferty marki. Nie ma nic cenniejszego jak zaufany producent sprzętu sportowego, który spełnia nasze oczekiwania. – Klienci i orędownicy sami się wykształtują. Ja już wiem w jakim spektrum produktowym chcę się obracać. Używam również wielu innych rollerów, ale o tym możecie przeczytać w innych moich wpisach.

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

4 KOMENTARZE

    • Automasaż, a raczej amatorskie rolowanie stosuję z powodzeniem od ponad 10 lat przy różnych dyscyplinach sportowych. Myślę że to bezpiecznik każdego naszego przeciążenia!

  1. Mega wyczerpujący tekst o sprzęcie do rolowania, wiem co piszę bo sam używam marki thorn fit.
    Szukam właśnie coś na temat rollerw hybrid z ich oferty – dokładnie interesuję mnie aspekt wytrzymałości tej pianki i jego struktury. Moja waga to nieco ponad 100 kg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe