fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Oferta produktowa kamer insta360 Polska! Wspaniałe kamery do nagrywania wyczynów sportowych i nie tylko! Cała oferta na sportowyinternetowy.pl
Bieganie biznes dystrybutorstwo Elektronika sportowca Rower sport Sporty walki State flow Testy i recenzje

Słyszeliście już o kamerach sportowych insta360? Czy doczekaliśmy czasów powstania realnego konkurenta dla kamer GOPRO?

Czas czytania: 3 minuty
Ciekawie się zapowiada…

Weszliśmy w erę nagrywania naszych wyczynów sportowych na niesamowicie wysoki poziom. Właściwie stworzył go jeden producent znany na całym świecie GOPRO. Firma ta została niekwestionowanym liderem na rynku kamer sportowych i całego spektrum uwieczniania około sportowego. Ekstremalne i najbardziej ekstremalne wyczyny sportowców na całym świecie głównie uwiecznione zostały za pośrednictwem kamer sportowych GOPRO.

Długo nie było widać nic poza kadrem nagranym z GOPRO. Kwintesencja samej konstrukcji, niepodważalnie prosty design i totalnie fenomenalna jakość gwarantowały kamerom sportowym GOPRO niekwestionowaną czołówkę przez lata. Dzisiaj jednak konkurencja nie próżnuje, uczy się, obserwuję i wyciąga wnioski…

Krótki film z porównania ciekawych pozycji kamer sportowych…
Mnogość rozwiązań, akcesoriów i dodatków. Taka jest oferta insta360!

W naszej ofercie sklepu internetowego będziecie mogli wybrać coś ciekawego dla siebie z pośród 5 proponowanych na tę chwilę modeli kamer w tym kamer sportowych i bezliku akcesoriów dedykowanych specjalnie do nich. Z resztą sami zajrzyjcie klikając tutaj!

Spoglądając w przyszłość i obserwując teraźniejszość.

Sądzę że jest jeszcze dużo miejsca na rynku kamer sportowych. Jest jeszcze dużo do zrobienia i możliwie jest też dużo od osiągnięcia dla producentów. Z każdym dniem przybywa realizatorów swoich wyczynów sportowych za pomocą coraz to mniejszych, a ponadto lepszych kamer sportowych i po prostu kamer. Podziwiając nowatorskie podejście insta360 z zaciekawieniem będę obserwował rozwój sytuacji.

Okoliczności towarzyszące podpowiadają mi że może być ciekawie zważywszy po obejrzeniu kilku filmów na YouTube i zajrzeniu do kategorii: akcesoria dodatkowe. Jestem przekonany że rynek już niebawem się trochę przetasuję od tąpnięcia spowodowanego napływem nowych gracz i nowych koncepcji technologicznych. Jesteśmy świadkami upgrate’u rynkowego na płaszczyźnie kamer sportowych i to mnie bardzo cieszy. Sami wiecie że im większa konkurencja tym bardziej zadowolony klient z oferowanego przez rynek produktu końcowego.

Ja swój GOPRO mam i…

Zastanowię się w momencie wybierania nowej kamery gdzie skierować swoją uwagę. W kogo zainwestować jednocześnie komu zaufać. Nikogo nie mam zamiaru przekonywać do jakiegokolwiek wyboru, gdyż każdy ma swoje indywidualne wymagania i kryteria oceny urządzeń z jakimi przyjdzie mu współpracować. Uważam że ciekawym jest rozwiązanie formy kamer INSTA360 jako zbliżone kształtem do telefonu komórkowego. Myślę ze spokojem że spotka się to z dużym zainteresowaniem klientów końcowych.

Ciężko jest się przesiadać z urządzenia, które się tak dobrze zna… Które sprawiało nam dotychczas tyle radości i stworzyło pewne przyzwyczajenia co do obsługi chociażby. Ale technologia nie posiada skrupułów i rozwijać się będzie dalej… Nieustannie. A nam przyjdzie pozostać przy swoich sprawdzonych rozwiązaniach bądź słuchać opinii innych i zaryzykować stawiając na nowe!

Podsumowując jakie modele macie do dyspozycji.

Oto następujące modele dostępne na tę chwilę w ofercie sprzedażowej: Insta360 EVO. Insta360 ONE X. Insta360 ONE, Insta360 Nano S, Insta360 Pro 2. Znając rzeczywistość nie będą one ostatnimi jakie wejdą na nasz rynek jako oręż do nagrywania obrazu i dźwięku dla sportowców i nie tylko!

Podsumowanie podsumowania – sportowyinternetowy

Wszystkie te modele będą dostępne w naszej ofercie sklepu sportowyinternetowy, zapoznajcie się z nią spokojnie, przeanalizujcie za i przeciw i wejdźcie do gry technologi uchwycenia emocji! Jesteśmy gotowi służyć pomocą merytoryczną dotyczącą specyfikacji produktowej jak i pomóc w odpowiednim wyborze do przewidywanego założenia. Jako sklep jesteśmy przekonani o tym że każdy sportowiec może znaleźć dla siebie odpowiedni model. Jesteś biegaczem, rowerzystą (kolarzem), uprawiasz sporty walki czy skaczesz na spadochronie? Te wszystkie i wiele więcej momentów nadaję się do nagrania ich w formacie filmu!

 

 

 

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe