fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Rękawiczki rowerowe HANDUPGLOVES z USA idealny wybór dla rowerzysty. Wspaniale dopasowane i bez rzepa. Idealna kontrola rowerowych klamek i kierownicy. Wspaniałe wyczucie i materiał wykonanai
Akcesoria rowerowe biznes Dziel się doświadczeniem! Koncepcja rower - trening MTB Rower sport

Rękawiczki rowerowe jakie wybrać? Zamieniłem 7 letnie foxy na… Rowerowe akcesoria, które warto założyć na rower.

Czas czytania: 4 minuty
Zamienił stryjek siekierkę na kijek?

Otóż nie! Jestem zachwycony nowym nabytkiem jakim są rękawiczki rowerowe marki handupgloves! Są świetne i nie dam się wyprowadzić z tej perspektywy. Będę je skutecznie obciążał i poddawał testom, aby przekonać się o ich wytrzymałości. Moje uznanie co do Design już mają jak i również do ich użyteczności i sposobu wykonania!

Rękawiczki rowerowe HANDUPGLOVES z USA idealny wybór dla rowerzysty. Wspaniale dopasowane i bez rzepa. Idealna kontrola rowerowych klamek i kierownicy. Wspaniałe wyczucie i materiał wykonanai
Dostrzegliście nowe wlepy na kierowniku – przemyślenianieznanegosportowca!
Są po prostu…

Przylegające, nie posiadają zbędnego rzepa, mają odblaskowe logo i świetną grafikę. Czegoś jeszcze więcej potrzeba rowerzyście, aby spełnić jego wymagania co do kwestii rękawiczek rowerowych? Zapomniałem dodać… Są również przeciwpoślizgowe, anty poślizgowe. Jedno i to samo, ważne że mają tak fenomenalne wykończenie materiału od nasady dłoni że przy starciu z kierownikiem zaczyna się wycierać jak skóra! Jego materiał żyję i reaguję, nie to co większość syntetycznych materiałowych rękawiczek.

Moje stare rękawiczki FOXA.

Zwyczajnie zasłużyły na odpoczynek. Przepracowały się i zapracowały na emeryturę. Już nie spełniają swoich zadań, gdyż są mocno sfatygowane. Potrafią się nawet po prostu same rozpiąć i robią to w zasadzie nagminnie. Lepiej ich po prostu nie zapinać. Mam bardzo stary model FOX DIRTPAW RACE BLACK.

W tej sytuacji, nie zamieniłbym moich handUP’ów na nic innego. Po prostu są dla mnie idealne, są idealnie skrojone pod moje oczekiwania. Miały nie mieć rzepów i pasować do dłoni. Miałem mieć w nich również pełne czucie tego co dokonuję z klamkami hamulcowymi i kierownicą – tak też się stało!

Podsumowując, warto czasem posłuchać się innego rowerzysty bądź podglądać wybory i szukać dla siebie czegoś idealnego…

Rękawiczki rowerowe HANDUP to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie ciekawy wygląd, a zarazem bardzo oryginalny. Praktyczne wykończenie i pominięcie niepotrzebnego… Rzepa. Po odpowiedniej przymiarce do tabeli rozmiarów spokojnie można wybrać dla siebie pasującą parę niczym kopciuszkowy pantofelek.

Zerknę na te akcesorium rowerowe, które warto założyć na rower z większą uwagą i wystawie dla Was jakąś solidniejszą opinie pod koniec sezonu z aktualnym stanem zużycia materiału…

Ciekaw jestem…

Jakie Wy byście wybrali dla siebie rękawiczki rowerowe i jakie już używacie? Czym kierujecie się przy wyborze tego sprzętu dodatkowego na swój rower. Podzielcie się w komentarzach swoimi wynalazkami i sprawdzonymi opcjami.

Równie ciekawe artykuły o akcesoriach rowerowych?
Najważniejszą ich cechą to…

Są smukłe, cienkie, dopasowują się do dłoni niebywale. Nic nie odstaje i się nie zaczepia. Dłoń w ich odzianiu wygląda ciekawie i spójnie. Praktycznie niewyczuwalne podczas noszenia. Można bez problemu z dobrym czuciem poszukiwać coś w plecaku nawet w małych kieszonkach, gdzie jak każdy rowerzysta wie potrzebna jest doskonała czułość, która przez rękawiczki rowerowe często jest skutecznie ograniczana. Z modelem HANDUP’ów można spokojnie bez zbędnego i czasochłonnego zdejmowania korzystać z różnych czynności podczas jazdy na rowerze. Można nawet w nich coś zjeść, są niczym jednorazowe lateksowe rękawiczki do korzystania w kuchni lub mechanice.

W moim przekonaniu do wyboru rękawiczek powinna nas skłaniać ich wygoda i totalny brak absorbowania naszej uwagi z uwagi na konieczność ich ciągłego zdejmowania przy każdej czynności. Stokrotnie wole rękawiczki dzięki którym i przez które czuję dużo precyzyjniej to co dotykam. Wtedy rzecz jasna jazda na rowerze staje się bezpieczniejsza… Szczególnie przy delikatnych skokach i pokonywaniu przeszkód – tych łatwiejszych i trudniejszych!

Opcjonalnie wole bez…

W okropnie upalne dni używanie rękawiczek rowerowych zdaje się dość nie na miejscu jeżeli w grę… Wchodzi zwyczajna jazda miejska bądź bezdrożami jako rekreacyjna przejażdżka rowerowa. Dużo wentylacji nowe HANDUP’y nie posiadają. Zapewne z uwagi na fakt że wykonane są z bardzo cienkiego materiału. W dzisiejszej zmieniającej się modzie, większość firm właśnie idzie w tym kierunku.

Fox również dokonał zmian i wdraża bardzo ciekawe warianty rękawiczek mocno dopasowanych bez zbędnych dodatków. Widziałem pobieżnie już po dokonanym wyborze że znajdowały się na półce wyborów od foxa rękawiczki bardzo podobne do tych, które ja wybrałem. Rękawiczki rowerowe to delikatna sprawa dla każdego rowerzysty, więc wypada wziąć pod uwagę i respektować każde preferencje i dokonane wyboru.

 

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe