fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

NA zdjęciu oferta marki THORN+fit sprzętu fitness i do automasażu. #FOAMROLLER, LACROSSE, wałki, maty do ćwiczeń, skakanki, rollery
automasaż biznes fitness mobility Przed i po treningu Rehabilitacja Rolowanie sport trening stabilizacji

Marka THORN+fit – sprzęt do fitnessu i automasażu, który swoją jakością podbił Wasze serca – zamówienia i sprzedaż rosną proporcjonalnie do Waszego zadowolenia!

Czas czytania: 3 minuty
Polska marka, zasługująca na uznanie.

Wyróżnieniem dla marki THORN+fit z pewnością jest to że jej sprzedaż wzrasta. Rozpoznawalność rollerów się powiększa, a to dla nas wszystkich chyba największa wartość. Wartością również i niewątpliwie jest to że jakość i wykonanie produktów jest w zasięgu dobrej ceny. Porównania pozostawiam w Waszej gestii. Ja osobiście korzystam z produktów THORN’a od wielu lat. Jestem zadowolony z wykonania i trwałości bez jak to nazywam zbędnego “marketingowego podszeptu” – Tutaj jest to niewskazane! Ja po prostu jestem fascynatem dobrego sprzętu z pluralistycznym punktem jego wykorzystywania. Używałem wielu rollerów do automasażu i sprzętu #DIY, przetestowałem swoje i wiem co reprezentuję sobą produkt z tego segmentu i tej kategorii.

Co używałem i na czym się uczyłem?
Na czym również zbierałem doświadczenie?
Podsumowując – sprzedaż bez marketingu mówi sama za siebie?

Jestem zdania że warto próbować nowego, a zwłaszcza szukać w dostępnych opcjach czegoś dla siebie. – Tym bardziej że kwestia dotyczy przystępnych cen za produkty skali: dobra jakość! Wiem że rollery i akcesoria do #automasaż “u marki THORN+fit sprawdzają się doskonale w przedziale wagowym od 60 do 80 kg. A więc spokojnie mogę polecić to każdemu w tym spektrum wagowym. Dalej wagą nie doszedłem, a więc jeśli szukacie odpowiedzi na pytanie czy można trenować przy zakresie 100 kg. – Odpowiem: Pewnie bez problemu, ale jak długo to już kwestia nieokreślona. Wszystko to składowe częstotliwości i umiejętności. Mój sprzęt, który zakupiłem jeszcze, gdy nie współpracowałem z marką trzyma się wyśmienicie. Jego stan oceniłbym na bardzo dobry – gdybym musiał wystawić go na aukcji OLX! 🙂

Ja jednak zamiast chęci sprzedaży mierze się z wybraniem nowego produktu. Czegoś co stanowić będzie kolejne możliwości i rozwiązania. Sprzęt i marka możliwe że będzie wprowadzać nowe produkty, ja skutecznie poszukuję również czegoś interesującego w innych segmentach. Chętnie kupuję coś dla odmiany, aby skonfrontować swój punkt widzenia i ofertę rynkową. Właśnie dzięki temu mogę wydać oparty na empiryzmie skromny werdykt o jakości proponowanych przez mój sklep internetowy produktów! Dlatego chętnie i otwarcie na ten moment zapraszam Was do zakupów na www.sportowyinternetowy.pl – bo po prostu warto. 🙂 Co więcej w ofercie marki? – Otóż:

ochraniacze na piszczele, skakanki, maty,  ławki proste, ściągacze kolan oraz jak i na nadgarstki. Występują również akcesoria do crossfitu!

Poniżej równie ciekawe wpisy o #foamroller i porannych treningach:

 

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe