fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

przemyslenianieznanegosportowca blog stworzenie kanalu youtube dla rowerzystów głownie kolarstwa gorskiego MTB
Dziel się doświadczeniem! Koncepcja rower - trening MTB Nowe wyzwania i treningi przemyślenia Rower sport Testy i recenzje

Już niebawem startuję z amatorskimi filmami na kanale YouTube! Rowerowe testy i recenzje – Pomożecie w organizacji struktury?

Czas czytania: 4 minuty
Wstęp i początek zawsze jest trudny bo idziesz w nieznane.

Postanowiłem wesprzeć mój blog kolorytem filmów rodem z YouTube! Wszystko co nowe wprawia nas w zakłopotanie i rozmyślanie o tym co będzie… Będzie jak ma być, rozpoczynam przygodę z filmami i ukrywać na wstępie nie zamierzam że amatorskim podejściem będą mianować. Z każdym filmem będę starał się rozwijać perspektywę i stosować zmienne, aby koncepcja ostateczna była dla Was atrakcyjniejsza.

Każdy z nas mierząc się z nowym wyzwaniem mierzy się z odwiecznym strachem i jedyną wartością, którą może nad nim zapanować jest ciekawość… Moja ciekawość (curiosus) jak zwykle rezonuję i sprawia że muszę spróbować! 😀 Dlatego starał się będę robić wszystko z dozą fantazji i w ryzach reżyserskiej “profesjonalności”. Pamiętajcie że przy tego rodzaju działaniach potrzebna jest duża uwaga i porcja czasu.

Moje niewiadome, moje zapytania…

Pytań i kwestii niejasnych jest wiele. Z każdym dniem znikają stare, a pojawiają się nowe… To naturalny cykl, etap rozwoju i przemian oraz nowych wdrożeń i implementacji. Jestem przekonany że moje nagrania ze zmagań rowerowych sprawią Wam choć trochę radości lub poddadzą jakąś myśl i rozwiązanie, które usprawni i polepszy jazdę na rowerze. Szczególnie tematyka kolarstwa górskiego będzie przeze mnie wałkowana. A jak to się skończy i na jaką dziedzinę i odnogę sportu padnie…

Rozplanowywanie kategorii i strony wizualnej kanału.

Jeżeli macie już swoje doświadczenia i wynikające z tego rzeczowe sugestie to czekam na ich wpis. Bardzo chętnie nauczę się od lepszych prowadzenia kanału YouTube, aby jego kontent również stawał się nośny dla całej mojej braci rowerowej. Jeżeli gdzieś tam wśród moich czytelników znajduję się jakiś ekspert od tych wszystkich spraw. Spraw organizacyjnych przy tworzeniu kanału na YouTubie, byłbym kontent, gdyby kiedyś wspomógł mnie swoją radą i perspektywą.

Dostępne kategorie na teraz, które stworzyłem na początek, na test… 01-06-2019
 1. Krótkie filmy techniki jazdy na rowerze mtb
 2. Moje rowerowe FAILS – Sacrébleu! Rower MTB
 3. Ciekawe akcesoria rowerowe montowane na rowerze
 4. Testy i recenzje rowerowe
 5. Dłuższe wyprawy rowerowe i oesy
 6. Nauka techniki jazdy na rowerze
 7. Kolarstwo górskie czy Urban freestyle? | Nauka techniki jazdy na rowerze
Wniosek w trakcie pisania, sądzę…

W mojej opinii i tak wszystkie te stworzone kategorie ulegną zmianom. Przeistoczenie nie będzie polegało wyłącznie na zmianie jednego wyrazu. Myślę że pisanie kategorii na początku przed rozpoczęciem nagrywania mija się trochę z celem. Rzeczywistość sama zweryfikuje i nałoży potrzebę i filtr na zatytułowanie poszczególnych kategorii. Stworzenie pewnego szkicu nie jest szczególnie nagannym i irracjonalnym podejściem. Jestem pragmatykiem, dlatego już tutaj zaznaczę że mam kilka filmów nagranych w konsekwencji czego… Ta moją początkowa rozpiska nie jest wcale taka na czczo bez uzasadnienia.

Miejmy nadzieje że dużych zmian dokonywać nie będzie trzeba. Ale jak wiemy życie jest najlepszym weryfikatorem i okaże się czy w ogóle kanał spotka się z jakimkolwiek zainteresowaniem. Rozpisanie kategorii na nowo lub edycja obecnych to już kosmetyka programistyczna. Głównym determinantą będą widzowie i ich zadowolenie z całej myśli i sposobu przekazu. Ukazanie w dzisiejszej rozrastającej się do niebotycznych rozmiarów rynkowej sieci kanałów na YouTubie ciekawej treści to swego rodzaju kunszt!

Podsumowanie w oczekiwaniu na kolejne zmiany.

Czas po prostu na realizacje i wdrożenie działań. Zweryfikowanie tego z rzeczywistym odbiorcą, który zdecyduję o potrzebie kontynuowania lub zmianie kursu! Jestem otwarty na zwroty, gdyż stanowię małą zwinna łódź, która ma dobre parametry skrętne. Wybornie jest stworzyć coś dla ludzi, co będzie im przydatne. W zamian za to ktoś inny może będzie chętny pomóc w optymalizacji mojego nowego kanału i stworzy się odpowiednia wieź. Więź i relacje w biznesie i całym życiu są najważniejszym czynnikiem w rozwoju i istnieniu człowieka.

Postarajmy się stworzyć coś dla siebie, aby każdy z nas mógł korzystać z umiejętności i doświadczeń drugiej osoby. To jak stworzenie ogromnej, dobrze funkcjonującej firmy opartej na godnej do pozazdroszczenia relacji między siecią przychylnych sobie ludzi. Przychylnych sobie rowerzystów, którzy na szlaku nie zawahają się zatrzymać z pytaniem “może pomóc?” lub po prostu ze szczerym pozdrowieniem, pokrzepiającym “Cześć, Czołem!”

To nie Holandia, to nie USA!

Czas zmienić naszą mentalność i podejście do samych siebie jako rowerzystów. Wiem że w Polsce cały czas się to rozwija na lepsze i na dobre! Jesteśmy na dobrym szlaku rozwoju pomocnego nastawienia wśród kolarzy profesjonalnych i amatorskich. Wszyscy stanowimy wspólny cel i mamy tą samą pasję. Dużą zmianom i pozytywnym wpływem są właśnie relacje za pośrednictwem internetu. To dzięki YouTuberom świadomość rowerowa wzrasta w naszym kraju i chwała im za to!

Chciałoby się napisać że szybuję w górę i tak właśnie będzie w niedalekiej przyszłości. Z tego kanału postaram się wycisnąć maksimum pozytywnych relacji i produktywnych wskazówek, aby korzystać mógł każdy. W tytułowych Państwach rowerzyści pozdrawiają się na każdym km szlaku, my też wdrażajmy ten zwyczaj i pamiętajmy o nim każdorazowo! To jak wspólny organizm, to synergia, która może zaprocentować, a karma jak mówili wraca!

 

 

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

2 KOMENTARZE

 1. Przeglądając wpisy wygląda ciekawie, dlatego jeszcze więcej ciekawości wynika z opcji powstania kanału video, kiedy finalizacja?

  • ANONIMOWY WIDZ,
   zbieramy powoli materiały nadające się do publikacji. Jeszcze trochę i wrzucę z pewnością pierwszą turę ciekawszych przemyśleń i perspektyw. Dzięki za zainteresowanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe