fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Lepsza obsługa klienta w sklepach internetowych to podstawa w nowym biznesie, przemyslenianieznanegoczlowieka, krotkiwpis, sportowyinternetowy
biznes Co mi w duszy gra? Dziel się swoim doświadczeniem! Nowoczesne miejsce pracy przemyślenia sport

Jeżeli ktoś chce coś osiągnąć to zrobi wszystko, aby to zrealizować, spełnić! Nie bójmy się iść po swoje i robić swoje! – Popełniajmy przy tym mnóstwo błędów.

Czas czytania: 5 minuty
Rozwój, próby, błędy i inne – to początek!

Rozpoczynając temat rozpocznę konkretnie bez wstępu. Otwórzmy oczy jako sportowcy i ludzie – osiągajmy założone cele nie goniąc ślepo i bez rozumu na piłką! Stawiajmy sobie realne cele i dążmy do nich nieustannie. Człowiek to maszyna, która w momencie założenia sobie celu jest w stanie tak intensywnie o nim rozmyślać że przy odrobinie szczęścia i motywacji… Doprowadzi do końca swoją batalie myślową.

Poddawanie się, ustępstwa? – NIGDY! Tylko w momencie chwilowego zwątpienia dajmy sobie kilka…

Każdy z nas miewa zły dzień! – Klucz tkwi tylko w tym jak szybko się pozbieramy i ruszymy dalej… Twierdzą mówiąc i piszą że ludzie, którzy odniosą sukces to Ci co powrócą silniejsi i mądrzejsi. Uczymy się również nieustannie, każdej minuty i każdego dnia, aby być przygotowanym. Przygotowanym na swoje pięć minut. Generujmy sobie w głowie pytanie typu “Co dokładnie muszę zrobić, żeby być w tym miejscu…” Możemy modelować to pytanie na wiele sposobów. Ja robię to każdego dnia i zobaczymy efekty… Za parę lat. Dzisiaj w każdym momencie tworzę sobie możliwe pole do rozwoju… Oczywiście czasem przeginam natłokiem spraw i generowaniem sobie kolejnych ciekawych i nowych zadań.

Nieustannie sobie czegoś odmawiamy, nawet tego żeby być szczęśliwym żyjąc pasją…

Nie jestem żadnym coachem, ani nawet motywatorem. Tworzę ten szkic moich myśli bazując na tym co mnie otacza. Dzielę się z Tobą czytelniku swoimi odczuciami i doświadczeniem, gdyż niewielu ma na to czas i chęć. Tak jak Ty każdego dnia stykam się z trudnościami i mocnym wiatrem w twarz. Idę z tarczą na plecach bo tworze coś innego niż inni. Bo tworzyć chcę coś po swojemu jak sportowiec pławie się w rywalizacji. Jesteśmy stworzeni do pokonywania trudności i wychodzenia ze strefy komfortu. Na co dzień przesiąknięty jestem tworzeniem sklepów internetowych. Ale nie komercyjnie i na zlecenie, aby odwalić robotę. Robię to dla siebie i tworzę swoje sklepy internetowe, takie jakie chciałbym widzieć w całej sieci. E-commerce przykuwa moją codzienną uwagę, uwielbiam obserwować wszystko zwłaszcza u konkurencji. Te nowe rozwiązania – czasem dobre, czasem złe. Te wszystkie błędy, które podwaliną są naszego rozwoju… To mnie napędza, to rozpala we mnie ogień. ?

Każdy z nas sportowiec i przedsiębiorca kocha ryzyko, lecz zróżnicowanie je dawkuje. A doświadczenie przyjdzie tylko w momencie nieustannego działania i brania na siebie ryzyka. To my stanowimy początek i koniec, ustalając w głowie granice, wymiar pomysłu i jego zasięg w “przenośni. E-biznes jest ciągle ewoluującym organizmem, jest ciekawym zjawiskiem pod względem ekonomicznym i logistycznym. A każdy z nas ma swój punkt widzenia na różne kwestie i to właśnie stanowi wartość!

Odrzućmy strach na temat inności swoich poglądów!

Przestańmy z “wszechobecnym” poczuciem że to co my widzimy jest nietaktowne. To normalne i powielane w wielu innych wymiarach człowieczeństwa i umysłu. Jeśli czujemy w swojej myśli treść i wartość po prostu spróbujmy to wcielić w życie! Zdobądź wystarczającą wiedzę w tym zakresie i zacznij działać… A nóż i widelec może Tobie się poszczęści, może akurat Twoje podejście zaowocuje SUKCESEM, fortuną, powodzeniem lub uśmiechem losu! Czasy się zmieniają i podejście biznesowe oraz narzędzia i środki podlegają korekcie! – Dlatego i wyłącznie właśnie należy ponownie podejmować stary temat, który kiedyś nie wypalił. Bo dzisiaj jest już inaczej, bo dzisiaj może być znacznie łatwiej z uwagi na gro zmiennych. Dlaczego internet i sprzedaż wróciła w wielkim stylu po bańce z 2000 roku? Dlaczego solary i energia odnawialna przeszacowana oczywiście w USA wkracza z dość dużym rozmachem na Polskie “salony” i “wsie“? Bo wszystko się skaluję i zmienia swoje parametry potrzeb oraz rozrastają się w między czasie nowe i inne segmenty i gałęzie.

Pasja, pasja, pasja!

Sam szukam swojej nieustannie od 30 lat. Bodźców po drodze w moim życiu i pokątnych było bezlik, co niemiara! Cały czas odważnie szukam swojego upragnionego punktu, który skupi moją uwagę totalnie i zburzy rozproszenie doszczętnie! Dzięki temu będę mógł rozwijać się w przyjemnym okresie czasu, który moje poczucie czasu sprowadzi do wymarzonego zera! Niestrudzenie szukajcie swoich punktów zaczepnych. Ja starać się będę poszerzać swoją umiejętność pisania i przekazywania emocji, aby Wam czytało się wyraźniej, lepiej. Aby to co piszę było barwne i nośne, żebyśmy mogli wszyscy z tego korzystać “obopólnie”!

Podsumowując – Kończmy z troską i użalaniem się!

Róbmy, pracujmy, dążmy do celu ryzykując na swój sposób! Nie radzę i nie zalecam ryzyka nie kalkulując samego tego pojęcia… Myślę że to totalne unicestwienie, gdy przed podjęciem jakiekolwiek kroku nie staramy się wyważyć i rozważyć wszystkich za i przeciw. Sprawdź, czy “zyski‘ będą warte chwil niepewności… Wypadałoby ustalić również granice nieprzekraczalne i w odpowiednim momencie odejść ze sobą od stołu negocjacyjnego z założonym wcześniej wynikiem umiaru. A resztę potraktuj jako na podobiznę wyczynów łyżwiarzy figurowych. Nikt nie widział jak upadają dziesiątki, setki, a może nawet tysiące razy! Dziś każdy odbiera ten jeden obraz wyjątkowości, na który oni pracowali latami. Ja spróbuje zminimalizować swoje upadki i błędy, otrzepując się za każdym razem z kurzu i emocji.

Pomocne artykuły:

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe