fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

kategoria_książka_inspiracja-moje_przeczytane_książki_blog_przemyslenianieznanegosportowca_mark_cuban-_jak_grać_żeby_wygrać_w_biznesie
biznes Książka - inspiracja!

JAK GRAĆ, żeby wygrać W BIZNESIE? – Mark Cuban | Cz. 2: wyciągając wnioski – Moje pierwsze zasady biznesu | Wirtualna biblioteka książek.

Czas czytania: 2 minuty
Chęć nauki i dostrzeganie walorów obserwacji.

Nie tylko czasopisma i książki były dla Marka kwestią rozwoju w biznesie. Obserwował również co robiły dobrze zapowiadające się technologiczne firmy. Firmy, które uważał wtedy za świetne, teraz zmagają się z problemami…

Sposób lub szansa na rozwój biznesowy.

Słynne targi Comodex w Las Vegas – coroczny rytuał branży komputerowej. To szansa na wynegocjować lepszych cen u dostawców? Sami sprawdźcie co Mark miał do opowiedzenia na ten temat. Czyżby organizatorem tejże imprezy był sam MICROSOFT? Sam BILL GATES na salonach, miano w tamtych czasach ogromny szacunek do tej osoby, zważywszy w kręgach IT i po tym… Jak rozpracował IBM w licytacji o PC DOS i pozbawienie tronu Lotus 1-2-3 i WordPerfect. Sami musicie przeczytać więcej, mi nie wypada aż tyle spoilerować.

Lekcja #1 i lekcja #2

Pytania do samego siebie oraz punkt odniesienia do prowadzenia swojego biznesu. Czysta interpretacja w stylu Marka Cubana. “Obserwowanie najlepszych nauczyło mnie, w jaki sposób prowadzić swój biznes. Podejmując działania, sam również nauczyłem…”

Pomocne linki i przekierowanie bezpośrednio do sklepu z książką.

Poprzedni wpis będący namiastką wstępu o książce dostępny tutaj.

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe