fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Gorillawear_sklep_sportowy_internetowy_odzież_dla_kulturystów_ubrania_na_siłownie_przemyslenianieznanegosportowca_idealne_ubranie_na_rower
Bieganie biznes dystrybutorstwo Film – retrospekcja! Rower sport

#GORILLAWEAR ubrania i odzież nie tylko na siłownie, nie tylko dla kulturystów? Sami sprawdźcie, ja zakładam je na rower!

Czas czytania: 2 minuty
Nie tylko zdecydowanie.

Ja ubrania marki Gorillawear upatrzyłem sobie na targach… I powiem Wam że do dziś z marką współpracuję. Posiadam jej dwa produkty i jestem zachwycony jakością i wariantem. Piszę tutaj o słynnych footballówkach prosto rodem z USA. Koszulka NFL odwzorowana fenomenalnie z nadrukiem GORILLAWEAR sprawdza się na rower idealnie. Prawie w ogólnie bez niej nie wyjeżdżam ponieważ pasuję swoim unikatowym stylem na 102.

Futbol amerykański

Ma swój wyjątkowy klimat i oprawę, zawsze pasjonowało mnie jakim jest to wielkim wydarzeniem w Stanach Zjednoczonych. Ale większym może być już tylko biznesem. To dla mnie jeszcze ciekawsze pole uwagi. Wszystkie operacje wokół kupna graczy za astronomiczne sumy, okna transferowe, oprawy, logistyka, marketing i cała opieka medyczna. Te wszystkie drobne czynniki składają się na przeraźliwie olbrzymi organizm biznesowy.

Każda decyzja na wagę złota. Każdy zawodnik na wagę złota… Chociaż film Jerry Maguire przedstawia z goła inna perspektywę. Warto obejrzeć, tak samo jako warto na tę chwilę założyć fajną i odmienna w stylu panującym w Polsce odzież na siłownie marki Gorillawear.

Ja się podpisuję.

Nikt mi za to nie płaci i nikt mnie nie namawia do takiego założenia. Nie ubrania, acz definiowania danej marki, dla mnie zwyczajnie się wyróżnia. Wyróżnikiem jest oczywiście styl i wykonanie by USA. Nie chodzi o bezpośredni rejon szycia, a koncepcje. Niektórym z pewnością nie przypadnie do gustu goryl widniejący na logo. Jasna sprawa, nie zawsze może być akceptowalny w każdym dowolnym otoczeniu. Nie jest uniwersalny, jest zdecydowanie krzykliwy, a niby zwyczajny.

Dlatego ja w swoim świecie rowerowym odnalazłem dla goryla miejsce. Daje mu szansę i mam nadzieje się nie zawieźć. Niech ze mną jeździ wisząc jednocześnie na moich plecach bądź nogawce. 🙂

Ale zaraz tytułowe zdjęcie to nie futbolówka!
Gorillawear_sklep_sportowy_internetowy_odzież_dla_kulturystów_ubrania_na_siłownie_przemyslenianieznanegosportowca_idealne_ubranie_na_rower2
O jest! Znalazła się zguba kontekstu!
Podobne artykuły o marce #GORILLAWEAR

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe