fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

garett_elektronics_oferta_produktów_smartwatche_słuchawki_głośniki_bluetooth_videorejestratory_powerbanki_deski_elektryczne_tabletylcd_googlevr_akcesoria_przemyslenianieznanegosportowca_blog
Akcesoria rowerowe Bieganie biznes dystrybutorstwo Dziel się doświadczeniem! Elektronika sportowca Koncepcja rower - trening MTB Rower sport

GARETT elecronics – czas na elektroniczny świat gadżetów dla sportowców! Porządna elektronika to dziś konieczność?

Czas czytania: 4 minuty
Wyścig zbrojeń technologi elektronicznej dla sportowców trwa.

Mamy przed sobą obiecujące czasy, gdyż nieustannie technologia przybiera nowej formy i osiąga coraz to lepsze efekty. A wszystko to i wiele więcej dzięki swojej dynamice w rozwoju. My jako klienci ostateczni, konsumenci i gorąco wyczekujący sportowcy na jeszcze lepsze urządzenie elektroniczne, które wesprze nasze wyczyny sportowe… Możemy być tylko zadowoleni z zaistniałej sytuacji ¬ rywalizacji, którą tworzą producenci i światowe marki wokoło rynku gadżetów elektronicznych.

Rywalizacja determinantem rozwoju…

Od zawsze wiadomo że najlepszym czynnikiem towarzyszącym w rozwoju jest chęć lub skłonność do współzawodnictwa. Popełniane błędy i osiągane sukcesy budują mocne fundamenty przy nasilającym się wysiłku co w konsekwencji u każdego sportowca prowadzi na wyżyny jego możliwości. Nie inaczej to wygląda w gałęzi produkcyjnej i biznesie. Każda marka prowadzi swój cykl i dąży do swoich celów i założeń.

Apple, Samsung toczą dość długą batalię dołączy do nich ktoś jeszcze? Może Garett elektronics

Zdania o dominacji i hegemonii są podzielone. Podzielone ze względu na kryteria oceny nawet co do tak ważnego czynnika jak cena. Różnice zaczynają się już powoli zacierać, co może wprawić nas o ból głowy! Komu przypada pierwsza pozycja na pudle? To chyba każdy wie doskonale, ale ludzie analizujący to w kryteriach ceny i stosunku jakości mogą odwrócić ten stan bo łatwiej sięgnąć im po coś dobrego i tańszego.

Tańsze nie znaczy gorszę, bo jak wiemy wszystko niemalże w dzisiejszej dobie wytwarzane jest w tym samym rejonie produkcyjnym. Ja osobiście nie jestem wykwintnym znawcą najnowszej technologi, bo aby oddać realny, racjonalny i rzetelny punkt widzenia trzeba posilić się swoim empiryzmem i mieć możliwość… Dzierżenia w dłoni dwóch bardzo podobnych urządzeń na bazie czego przyjdzie wydać rzetelną opinie. Taka procedura czasem trwa kilka dłuższych chwil, czasem nazbyt długo… Ponieważ w tym czasie może pojawić się nowy produkt. 🙂

Nie lubię masówki…

Masówki produktowej i masówki opiniotwórczej! To dzisiaj jest powszechne i powszechnie nadużywane. Wystarczy się na chwilę zatrzymać, aby ukazał nam się pęd w realizacji. W takich chwilach pada jakość i upada idea początkowa. My zaś jako sklep internetowy wprowadziliśmy kilka według nas wiodących produktów z oferty Garetta. Na spokojnie czekając i obserwując rynek. Widzieliśmy osobiście produkty na spotkaniu b2b, byliśmy zaskoczeni niesamowitym pluralizmem ofertowym i jakością wykonania. Niech te dwa ostatnie wartości trwają w tej firmie po wieki…

Co dla Was mamy?

Opaska Garett fit 7, 14, 15 i 26 z GPS. Smartwatch Garett G35S, Kids Sweet, Sport 24, Sport 26, Sport 27 z GPS, Sport 29 oraz Smartwatch Garett Women Diana, Ida i Lisa. To na początek, to na wybadanie rynku. Jeśli macie swoje sugestie i preferencje śmiało napiszcie na co warto zwrócić uwagę, a my się tym zajmiemy!

W ofercie cała gama ciekawostek. Od po i do… 🙂

Garett elektronics posiada w swojej ofercie same doborowe towarzystwo produktów elektronicznych. Dla sportowca, biznesmena i kierowcy włącznie! Od Smartwatchy, elektryczne deskorolki, GOOGLE VR, drukarki 3D, power banki, tablety LCD po Głośniki i Słuchawki BLUETOOTH na akcesoriach kończąc. Zapewniam Was, że większość produktowa będzie zasilała naszą ofertę sklepową. Wszystko na spokojnie wszystko po kolei…

Podsumowując mam nadzieje że nie ostatni raz, jeszcze!

Rowerzysto! Biegaczu! Osobo, która szuka urządzenia do łatwiejszego prowadzenia biznesu poza biurem – nie wzywam Was do zakupu, lecz do zweryfikowania na swój sposób rynku elektroniki dla sportowców i nie tylko, aby przekonać się, czy oby na pewno… Ci, co tworzyli niewątpliwie wspaniale i skutecznie tę branżę, a kiedyś niszę dalej bezapelacyjnie zasługują na eskortowanie pierwszego miejsca?

Byli niewątpliwie inicjatorami, którym chwała za to! Wszystko, co tworzymy dla siebie produktywnego, jako społeczeństwo jest godne estymy. A inicjatorów i twórców trzeba nosić w pamięci jako wzór konstruktorski i biznesowy, ale… Przychodzą czasy na nowe pokolenie, na implementację i rozwiązania. Jest to niewyobrażalnie potrzebne szczególnie w sektorze technologi elektronicznej i jej finalnych urządzeń. Szczególnie ważne jest to dla nas, gdyż konkurencja na rynku powoduje obniżenie ceny końcowej i tu uwaga… Bardzo często kończy się to w parze z obniżeniem jakości produktów, na czym cierpimy my klienci końcowi. Bo koszty pracy i produkcja nie tanieje. Przecież każdy z nas chce zarabiać dużo, aby móc bezpiecznie dbać o swoją rodzinę.

sportowyinternetowy.pl zaprasza!Precyzyjny odlink do całej naszej oferty, która nieustannie będzie się poszerzać i zmieniać poniżej:

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

2 KOMENTARZE

  1. Fajny pełny artykuł z mnóstwem wiedzy i przekierowaniami do sklepu – to mi się podoba. Mega ułatwienie. Chwali się… Pewnie mnóstwo z tym pracy?

    • Dzięki! Trochę z tym pracy jest to prawda, ale wszystko i przede wszystkim dla ułatwienia czytelnikowi poruszania się po internecie. To organizacja czasu, całkowita logistyka! :):):)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe