fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

na zdjęciu ukazany jest model kamery sportowej, który umożliwia mi nagrywanie filmów na kanały social media przemyslenianieznanegosportowca
Co mi w duszy gra? dystrybutorstwo Dziel się doświadczeniem! Film – retrospekcja! Nowe wyzwania i treningi sport

Czas na kolejny krok, czas na nowy etap. Rozdziałem przewodnim stanie się forma VIDEO! Specjalnie dla miłośników sportu.

Czas czytania: 5 minuty
To już czas, to już chwila odpowiednia.

Długo się zbierałem z tym wdrożeniem. Długo rozmyślałem że warto publikować nagrania wideo jako forma prezentacji amatorskich wyczynów sportowych. Po prostu robię to z pasji, a może nawet miłości do sportu. Nigdy nie spodziewałem się że do tego dojdzie, zawsze stroniąc od nagrań i robionych mi zdjęć. 🙂 Chciałem zachować pełną anonimowość w dzisiejszej przeciążonej erze technologii.

Zrozumiałem to po latach.

Nie da się permanentnie uniknąć styczności z technologią. Można ją jedynie umiarkowanie stosować i w pewnych momentach odczuwalnego przeciążenia ograniczać. To wszystko co można zrobić w dzisiejszych zmieniających się czasach. Technologiczny boom i nowinki techniczne sprawiają że będąc przeciwnikiem owego trendu i tak stajemy się biernym uczestnikiem. Dookoła nas setki ludzi w jednym momencie korzysta z udogodnień technologicznych i na to nie wpłyniemy. Nawet jeśli krzykniemy hasło “Ja nie biorę w tym udziału! Chcę dalej być anonimowy!” – To nic nie da, bo każdy podniesie na chwilę wzrok, popatrzy, oceni, zrobi zdjęcie lub nagra krótki filmik – opublikuję i opuści głowę w celu dalszej eksploracji sieci.

Poznawanie nowych rozwiązań nie zna granic.

Bo to ciekawość naszych umysłów pozostawia jakieś mistyczne granice totalnie za nami. Jesteśmy stworzeni do rozwijania się za pośrednictwem wielu bodźców. Oczekujemy nowych doznań za sprawą różnych doznań i łakniemy zmian. To ostatnie, zmiana… To świetne zjawisko, to dzięki niemu właśnie rozwija się świat, również właśnie ten oparty o technologie. Każdej minuty dostajemy nowe ciekawe bądź mało poważne narzędzie jako aplikacja do “poprawienia” jakości swojego życia.

Aplikacje w fazie totalnego rozwoju!

Gdy spojrzymy na propozycje platform, które sprawiają że nasze życie w świecie około smartfona jest ciekawsze i barwniejsze możemy zatracić poczucie czasu i równowagi. Może nam się po prostu zakręcić w głowie od zwyczajnego, nadzwyczajnie natłoku propozycji i rozwiązań. To co wczoraj uznawaliśmy za podstawę w harmonizacji naszej pracy i jej usprawnieniu dzisiaj wydaje się zdezaktualizowane na rzecz kolejnej nowej “poręcznej” aplikacji lub dodatku.

Nieustannie sprowokowani jesteśmy do śledzenia nowinek i do aktualizowania przestarzałych funkcjonalności z wczoraj… Czy to naprawdę wartę naszej niegasnącej uwagi? Sądzę jak wcześniej że przyda się w tym światku trochę umiaru i delikatnego kontestowania obowiązkowości w zakresie nieustannego upgratu! 🙂

Najważniejsza jest akceptacja.

Jak zawsze i wszędzie najważniejsza staję się akceptacja otaczającego nas zjawiska. Nie można zatrzymać “kijem Wisły“, zatem warto przystąpić do racjonalnej konsumpcji owych przysmaków technologicznych. Era wiadomości, cyfryzacji, era komputera i smartfona niech trwa bo to dobra zabawa jeśli idzie w parze z rozsądkiem. Bo zawsze warto mieć trochę czasu dla rodziny i bliskich.

Czym jest film i moja nowa koncepcja.

Film towarzyszy nam od dziesięcioleci. Dekady kolejnego rozwoju kompozycji i formy jaką jest film przeżywa rozkwit. Szczególnie za sprawą nowych form jakimi są amatorskie nagrania WIDEO np. na YouTubektóre po chwili nad nimi pracy przestają być amatorskie i nabierają twórczej architektury. Demonstracja i sposoby przedstawiania ewoluują z każdym rokiem. Nie chciałem tutaj być tak odważnym i napisać że dzień stanowi kolejny etap w ukazywaniu nowej postaci i kompozycji.

Osobiście wierzę w ten sposób ulokowania emocji i przedstawiania swojej perspektywy. Chcę również podjąć się próby stworzenia czegoś od siebie, aby choćby na chwilę ubrać obliczę reżyserskie i zaplanować swój kawałek filmu. W prawdzie już to zrobiłem, już nagrałem dla Was kilka moich projekcji, które będą miały za zadanie pokazać coś ciekawego ze świata sportu i światka rowerowego.

Pragnę, aby moje filmy bawiły i uczyły, były spontaniczne i bez zbędnych “krawatów“, które narzucają sztywne i syntetyczne ramy perspektywy.

Jak film może pomóc w biznesie?

Dokładnie tego nie wiem, nie znam jeszcze odpowiedzi na to ważne pytanie, ponieważ nie przetestowałem na sobie. Nie znam swojej autopsji. Wiem jednak jedno, że od dziesiątek lat film pomagał w promowaniu produktów i marek. Słynne product placement udawania o jego trafności jako dobre źródło promocji. Ile można byłoby napisać i wypisywać o udanych i wspaniałych kampaniach zrealizowanych za pośrednictwem pasma wideo i filmów. Słynne virale czyli Viral marketing czyli… Marketing wirusowy w moim przełożeniu niekontrolowane rozprzestrzenianie się jakiegoś materiału. Wiele jest słynnych historii o udanych virali, ale w moim przekonaniu jeszcze dalej niekontrolowanych. Można je jakoś zainicjować, ale nikt nie jest w stanie przewidzieć i ustalić ich skali z góry! To mój ulubiony temat, lata temu bardzo mnie pasjonował, ciekawił. Właśnie z uwagi na nieobliczalną formę, na nieobliczalną konsekwencje i wymiar. To stanowi pewną organiczność tego tworu przypadku.

*Mój szerszy artykuł viralowy o viralu. KLIK
Podsumowując, kiedy i gdzie.

W zasadzie już od wczoraj zamieszczony został pierwszy krótki filmik, cyklicznie pojawiać się będą kolejne krótsze i dłuższe projekcje. Na chwilę obecną będą surowe i okraszone minimalną dawką humoru, aby tym aspektem upiększyć obraz nagrany. Bo nie sądzicie chyba że od razu uda mi się dokonać wspaniałych montaży moich dziewiczych materiałów? Na wszystko przyjdzie czas, na pewno, w tej chwili jest moment na nowe wdrożenia, które nie będą bez skaz i błędów. Bo o to w moim życiu chodzi, aby na porażkach i błędach wznosić ulepszenia i poprawić efekt moich działań.

A gdzie to będzie się wszystko działo? Właściwie wszędzie gdzie się da, gdzie nakryję sposobność do utrwalenia jakiegoś wiążącego materiału, który wprawić Was może w stan ciekawości i inspiracji, a najważniejsze uśmiechu…

Dodatkowa wzmianka.

Śledźcie mnie zatem w moim kanale INSTAGRAMA, YouTuba bądź Facebooka i Twittera. Na sklep też możecie wejść jeden czy drugi i odnaleźć coś dla siebie. Elektronika sportowa również się znajdzie.

Wejdzie na sklep sportowyinternetowy i przejrzyjcie do dla Was mamy.

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe