fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

biznes dystrybutorstwo Dziel się doświadczeniem! sport

Czas na deskorolkę? – Wybornie mamy coś dla Ciebie do koloru do wyboru! :)

Czas czytania: 2 minuty
Sezon, już dawno…

Otwarty, pogoda dopisuje, czas zatem na drobną inwestycję środków i czasu, aby urozmaicić sobie czas… Może być? Myślę że musi, sprawdźcie jakie deski na ten sezon przygotowały dla Was firmy z którymi współpracujemy. Jestem oczywiście pewny że starannie wybierzecie dla siebie coś ciekawego z naszego kolarzu najrozmaitszych #grafiiti, jednym słowem malowań deców. Nie trzeba być od razu #skate ’em, aby jeździć na #deskorolce. To wyśmienite zajęcie pod warunkiem że umiemy utrzymać na tym urządzeniu równowagę.

Osobiście nie umiem…

Złapać azymutu, ciągle to sprawia mi trudność, być może jestem już na to za stary. A może po prostu nie jest to moim odpowiednikiem sportowym. Tak czy siak, dla Was gorąco polecam nową alternatywę sportową. Wybierzmy dla siebie odpowiednią dyscyplinę i bawmy się sportem zarażając tym innych. Bo FUN jest najważniejszych w życiu.

Zamówienia rosną i napływają z dnia na dzień.

Oferta nieustannie się poszerza i uszczupla, gdyż deskorolki w tym sezonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oby doszczętnie nie zostały wyparte na poczet nowej fali mody na “Elektryki“. Elektryczne deskorolki również są u nas dostępne, ale wybór należy do Was, jak zawsze…! 🙂 Ja sam zafascynowany jestem #hulajnogami elektrycznymi, jednak to na inny czas i inny materiał. Dzisiaj nie staram się przekonać Was do #deskorolki. Tylko do możliwości skorzystania z innej alternatywy niż jedno i to samo… Brak sportu. W dzisiejszych czasach, dostępność, różnorodność i przystępność cenowa sprawiają że wybieram lub chętniej sięgamy po nowe atrybuty sportowe. Sam muszę kiedyś przekonać się do deskorolki, aby urozmaicić swój koloryt doświadczeń sportowych.

Ciekawe artykuły i odnośniki do sklepu i kategorii.
Definicje i źródła Wikipedia:
Oferty w naszym sklepie:

Kategoria:

Inne wpisy

 

 

 

 

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe