fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Oferta sklepu internetowego sportowyinternetowy.pl a w niej CRAMER active ankle T2 oraz akctive ankle VOLT z carbonu - stabilizatory stawu skokowego przy jego kontuzjach. Sklep stacjonarny okolice Warszawy Marki
biznes dystrybutorstwo Dziel się doświadczeniem! Elitarny wpis fitness mobility Odzież zdrowie

Cramer – A dokładnie Active ankle T2 i VOLT, ten z carbonu! To nie tylko wspaniałe stabilizatory na staw skokowy po kontuzji lub w jej trakcie… To idealna ochrona podczas wielu sportów!

Czas czytania: 4 minuty
Prawie od urodzenia słyszę jak mantrę – “dmuchaj na zimne” 

W wielu sprawach popieram ten punkt widzenia stanowczo! Nie ma potrzeby inwestować w horrendalnie drogi sprzęt zawczasu… Ja przed zakupem długo wyczekuję ten stan pełnej weryfikacji potrzeby jakiegoś produktu. Przy treningach stabilizacji już wiem że nie obejdzie się bez stabilizatorów kolana. Jak widać na filmie, który umieszczę pod wpisem w ściągacze na kostki już zainwestowałem. Jednak to była inwestycja ruchu w stronę szafy, gdzie leżały stare rzeczy do treningu. Ale zostawmy ten cenny aspekt #balancetraining i przedstawmy walory produktów Active ankle T2 i Akctive Ankle VOLT. Są to nieprzecenione przeze mnie produkty, a raczej przez tych, którzy już je kupili w moim skromnym sklepie. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tej marki i jako nieliczni sprzedajemy ten towar z faktycznym stanem magazynowym na terenie Warszawy.

Kto już wybrał dmuchając na zimne?

W naszym sklepie doradzałem już ogromnej liczbie sportowców. Przeróżne dyscypliny sportowe niekiedy wprawiały mnie w osłupienie. Oczywiście były prześwietnym faktorem do rozmów, wymianie poglądów i doświadczeń. Jak to bywa każdy sportowiec musi mieć wliczone w koszta stan: kontuzji. Większość jednak przybyłych była niebywale zadowolona że owe stabilizatory na staw skokowy wreszcie dostali w swoje ręce i będą go mogli przymierzyć na miejscu. Nieważne czy jest to Active Ankle T2 czy Active Ankle VOLT – oba produkty to fenomenalna protekcja, ochrona naszego stawu. Większość naszych klientów niestety stała po tej drugiej stronie medalu… Była po kontuzji i kupowała jako zabezpieczenie po rekonwalescencji, często rehabilitacji. Różnic między tymi produktami jest niewiele i wiele. Mianowicie zakres i możliwość zapięcia stabilizatora Volt daję więcej zmiennych, co przekłada się na większą “elastykę montażu” względem T2. VOLT wykonany jest z CARBONU, to sprawia że jest bardziej elastyczny i co najważniejsze… Lżejszy. Komfort noszenia również jest inny, ale tu nie ma kwestii na korzyść… Ponieważ wielokrotnie widziałem jak klient wybierał ten tańszy model T2… Bo do jego budowy nogi był bardziej dopasowany to tyle! Wszystko lub odrobinę mniej możecie obejrzeć na jednym z dwóch FILMÓW, które zamieściłem pod artykułem.

Zapomniałem wymienić o tych przeróżnych dyscyplinach…

Wspominając wyżej, miałem nadzieje że pomieszczę swoje myśli w jednym akapicie. Plus jest taki że nadrabiam w tym miejscu. A więc z kontuzją stawu skokowego i za potrzebą zakupu stabilizatora na kostkę byli u nas siatkarze, koszykarze, piłkarz (co dziwne), Skate (osoba jeżdżąca na “desce”), Dżokej, trenerzy i sami uprawiający sporty walki, rowerzyści… etc. Oby jak najmniej osób musiało korzystać z owej alternatywy wsparcia swojej kontuzji stawu skokowego. Natomiast jeśli chodzi o sam produkt, nigdy nie było reklamacji na jego funkcjonalność i zasadność działania. Wiele osób wręcz docierało do nas z polecenia od innych, kolegów z drużyny i samych trenerów. Właśnie tak rozpowszechniony i sprawdzony jest produkt od marki CRAMER jako Active Ankle T2 i Akctive Ankle VOLT. Wiele raz, sam przemierzałem z popularności tego produktu miasto, aby dowieźć stabilizator osobie, która w piątek po południu potrzebowała na… Znany mi aspekt życiowy weekendowy mecz, sparing, turniej albo nawet obóz sportowy. Dla mnie będąc sportowcem na co dzień to normalność, to przyjemność uratowania sytuacji pobratymcy w potrzebie i stresie.

Podsumowując – Bądźcie pewni swojego wyboru.

Możecie być pewni, jeśli dokonaliście wyboru zakupowego jakość produktu w tym momencie Was nie zawiedzie. Jak będzie dalej z produkcją i jej realizacją poprzez markę gwarantować nie mogę. Na dzień dzisiejszy jestem orędownikiem tych stabilizatorów stawu skokowego. Wybór był zawsze jeden sklep i oferty rehabilitacyjnych pozycji nie mogły równać się z opcja od Cramera Active Ankle, gdyż to trenerzy decydowali polecenie, a więc i warunkowali sprzedaż. Dla mnie ten produkt to bestseller bez potrzeby marketingowego podszeptu.

Poniżej pomocne łącza do stron, sklepu i innych ciekawych wpisów.

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

2 KOMENTARZE

  1. Sprawdzone info jak to mówią – kupiłem stabilizator T2 active ankle jako siatkarz po kontuzji stawu skokowego. Sprawują się fenomenalnie i kostka i stabilizator. Przeszedłem bezpośrednio proces zakupowy z bloga, na sklepie sportowyinternetowy obsługa przednia. Grzechem byłoby nie wspomnieć jeśli ktoś robi tyle roboty i wkłada w to serce! Pozdro przemyślenia!

    • Marek Michalski – cieszymy się jako team że mogliśmy doprowadzić do zadowolenia klienta! 🙂 Active ankle T2 stale wybierany jest przez siatkarzy, którzy do nas przyjeżdżają na miejsce wybierać konkretny rozmiar i model. Siatka to taki piękny sport – strasznie mu się poświęcacie. 🙂 Szybkiego powrotu do pełnej dyspozycji sportowej życzę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe