fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

wytyczanie_trasy_rowerowej_trasy_rowerowe_mtb_wspólne_wyprawy_rowerowe_trasy_na_swiecie_w_europie_w_polsce_przemyslenianieznanegosportowca_spis_ciekawych_tras_rowerowych_dla_rowerzysty
Ciekawe trasy rowerowe Dziel się doświadczeniem! Nowe wyzwania i treningi Rower sport State flow Trasy rowerowe w Europie

Ciekawe trasy rowerowe #4 – La Almunia de Doña Godina: Hiszpania EU | Trasy rowerowe, które warto przejechać. Ja chciałbym i planuję!

Czas czytania: 2 minuty
La Almunia de Doña Godina.

Gmina w Hiszpanii, w prowincji Saragossa, w Aragonii, o powierzchni 56,65[1] km². W 2011 roku gmina liczyła 7792[1] mieszkańców. To tyle jeśli chodzi o źródło Wikipedii. Ja słyszałem same zalety o tym rejonie do treningów kolarstwa górskiego. Technika jazdy, reagowanie w ekstremalnych warunkach to wszystko dzięki temu rejonowi.

Hiszpania słynie z fenomenalnych rejonów i…

Z świetnej pogody i dobrych rowerzystów. Możemy tam spokojnie oddać się poszerzaniu swoich umiejętności we względnej ciszy. Do dyspozycji mamy idealne warunki, góry, ściężki, las… Czego chcieć więcej? Pogoda… Równie interesująca co samo uwarunkowanie terenu. Saragossa to idealny rejon dla rowerowego szaleństwa. To kwintesencja naturalnych uwarunkowań, które umożliwią nam wielopoziomy trening rowerowy.

Od skoków i dropów po malownicze trasy i ścieżki do…

Stromych i kamienistych zjazdów, okraszonych jeszcze większymi kamieniami. Możemy w tym rejonie również “wspinać” się rowerem po skałach i jeździć po ich “parapetach“.

Jakość pożywienia na miejscu.

Sądzę że jakość jedzenia w tej prowincji może być znacznie wyższa od spożywanych posiłków na co dzień w naszej diecie. Być może jakieś sery owcze bądź mleko prosto od “krowy” lub owcy, może do Was to nie przemawia… Ja jednak osobiście z chęcią bym spróbował ichnich potrawek i propozycję żywieniowych. Spróbowałbym ochoczo regionalnych dań i przetworów mlecznych, które z pewnością na miejscu proponują.

Nie stawiam tego za pewni, gdyż na tę chwilę nie dokonałem tam wyprawy. Wszystko jednak przede mną, wszystko przed Wami. Dlatego jeśli ktoś już był lub się wybiera niech pozostawi wzmiankę na ten temat, ponieważ wszyscy jesteśmy ciekawi…

Jeśli ktoś z Was był…

Jeżeli byliście i widzieliście ten region z perspektywy rowerzysty obowiązkowo zostawcie dla nas dodatkowe informacje, które mogą pomóc w namyśleniu się na wyprawę!

Rower i wyprawy…

Czas odejść od komputera i ruszyć w drogę. Na początku może to być pobliski park lub bike park. Jednak finalnie wybierzmy się wspólnie w świat rowerowego szaleństwa, aby odkrywać nowe zakątki i poznawać swoje możliwości.

Data wpisu, data przejazdu / Legenda.
  • Wpis powstał: 25-05-2019
  • Data przejazdu: wkrótce – zobaczymy jak długo! ?
  • Oznaczenia # – po “kratce, płotku” występuję numer, który świadczy o kolejności dodawania tras.

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe