fbpx

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Blog pisany z pasji do sportu i biznesu.

Ciekawe trasy rowerowe Cross-country Dziel się doświadczeniem! Koncepcja rower - trening MTB Nowe wyzwania i treningi Rower Trasy rowerowe na świecie

Ciekawe trasy rowerowe #11 – Mountain Biking Downieville: California USA | Trasy rowerowe, które warto przejechać. Ja chciałbym i planuję!

Czas czytania: 2 minuty
Cykl tras rowerowych powrócił nareszcie! – #pisemny komentator tras rowerowych z całego świata powraca?

Jeśli mamy chrapkę na kamieniste wzgórza i ryzykowne zjazdy oraz nieodpuszczające im w swoim charakterze podjazdy… To idealnie trafiliśmy – Mountain Biking Downieville. Rejon Kalifornijskich skał będzie nam sprzyjał i służył! Będzie nam do usług i zaoferuję nam ostrą przygodę i mega skupienie, aby nie pozostać obitym przez skamielinę na trasie i jej pluralizm! Widoki u zbocza gór również są niebywałe, dlatego przy chwili wytchnienia możemy napawać się urokliwą przyrodą i jej niebotyczną przestrzenią!

Dajmy coś więcej o koncepcji rowerowej.

Trasa mega zróżnicowana, wielopoziomowa i wielogatunkowa! – Co to znaczy? Ruszamy w skałach, aby wpaść w las i jego uroki, potem lecimy wąskimi ścieżkami równie ambitnymi i wymagającymi. Trasa momentami potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym misiom rowerowym! Daje nam jazdę po ścieżkach, które dodatkowo wliczają kilka procent trudność w górę swoim nachyleniem. Jazda po skosie, która zawsze w scenariuszu ma dla nas ewentualność poślizgu i wywrotki podaje nam potrzebny… Dreszczyk emocji i dodatkowe matematyczne obliczenia dla umysłu. Albert Einstein, chyba by nie pogardził?

Podsumowując – jedźmy dalej bo tras jest przed nami ogrom. Półka skalna na FINISZ!

Genialna końcówka trasy to wisienka na torcie. Bezpiecznie niebezpieczna półka skalna to rarytas dla wymagających. Wiedzą o tym tylko Ci, którzy jeżdżą naprawdę na rowerach i ryzykują. Film, który ukazuję przykład to tylko film, realia stają się bardziej realne na miejscu i przy wysiłku. Trasa może wykrzesać z nas mega wysiłek i sprawić że na ostatnich metrach nasza uwaga jak i mięśnie będą mocno zmęczone. Powodzenia!

Inne trasy rowerowe, które warto, abyś zobaczył/odwiedził i film poglądowy poniżej:

Film z przejazdu rowerowego na Mountain Biking Downieville

 

 

 

 

Oceń mój artykuł.

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić.

Średnia ocena / 5. Ilość głosów:

Dzięki! Śledź nas też na Facebooku 🙂

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blogi Sportowe